Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

Науково-методологічний семінар ІОК НААН «Прийняття рішень у аграрній науці» (15 лютого 2022 р.)

 

15 лютого 2022 року в ІОК НААН у форматі онлайн зустрічі проведено науково-методологічний семінар на тему

«ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ У АГРАРНІЙ НАУЦІ».

Учасниками семінару були співробітники Інституту олійних культур та викладачі і студенти Національного університету «Запорізька політехніка». Учасники прослухали доповідь в. о. заступника директора з наукової роботи кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника ВЕДМЕДЄВОЇ Катерини Владиславівни про можливі варіанти наукових досліджень і теорії прийняття рішень у аграрній науці.

Учасники обговорили сучасні проблеми та задачі, які постають перед аграрною наукою та аграрним виробництвом. Були розглянуті можливі варіанти вирішення питань за допомогою поєднання зусиль науковців різних спеціальностей.

Проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету доктор технічних наук, доцент ШИЛО Галина Миколаївна запропонувала створити робочу групу, яка буде обговорювати програму спільних досліджень і створення консорціуму на базі нової лабораторії штучного інтелекту, що вже почала роботу у Запорізький політехніці.

 

Поєднання зусиль науковців різних спеціальностей дасть змогу створити більш успішні продукти, які зможуть забезпечити аграріїв новими можливостями.