Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

Науково-методологічний семінар «Сучасні можливості інтернет освіти та підвищення кваліфікації для науковців» (09 лютого 2021 р.)

 

9 лютого 2021 року в ІОК НААН відбувся науково-методологічний семінар «Сучасні можливості інтернет освіти та підвищення кваліфікації для науковців».

Спікер семінару – Ведмедєва Катерина Владиславівна, кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник, в. о. заступника директора з наукової роботи ІОК НААН.

Мета заходу: підвищення рівня знань науковців з наукометричних питань та ознайомлення науковців з можливостями пошукових наукових інтернет ресурсів та можливостями використання профілів науковців. На семінарі були висвітлені питання зі створення відкритого профілю науковця (ORCID), реєстрації та роботи в GoogleScholar, WebofSciеnce, Endnote, можливості пошуку літератури та інші питання пов’язані з цими ресурсами.

Учасники семінару: науковці та аспіранти ІОК НААН та Запорізького Національного університету. Семінар проходив в on-line режимі та за присутності наукових співробітників ІОК НААН.

Посилання на відео запис семінару:

 https://www.youtube.com/watch?v=Tt2aPYxFeFM