Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

Науково-методологічний семінар "Рішення математичних задач у наукових дослідженнях з агрономії" (3 листопада 2020 р.)

 

3 листопада 2020 у Інституті олійних культур Національної академії аграрних наук України відбувся науково-методологічний семінар на тему: «Рішення математичних задач у наукових дослідженнях з агрономії». Семінар відбувся on-line за допомогою програми ZOOM. В семінарі приймали участь науковці та аспіранти ІОК НААН, викладачі та студенти Національного університету «Запорізька політехніка».

На семінарі було представлено доповідь Ведмедєвої Катерини Владиславівни, заступника директора ІОК НААН з наукової роботи, кандидата біологічних наук, старшого наукового співробітника про напрями наукових досліджень в Інституті олійних культур.

У доповіді висвітлювались приклади агротехнічних, селекційних та генетичних досліджень. За кожним з цих напрямів досліджень визначено складні моменти для вирішення наукових задач. Представлені особливо необхідні математичні розробки для пришвидшення селекційного процесу, розширення можливостей щодо обробки даних та представлення результатів у наукових публікаціях і практичного впровадження нових наукових знань у сільське господарство.

       В обговоренні прийняли участь науковці кафедри системного аналізу та обчислювальної математики. Були задані уточнюючи запитання щодо постановки проблем, визначено конкретний напрям з виконання практичних робіт на матеріалі досліджень науковців Інституту. Запропоновано математичні методи вирішення окремих задач у наукових дослідженнях. Заплановано подальші спільні наукові роботи.