Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

Запрошуємо на демонстраційні полігони олійних культур 2020!

 

Інститут олійних культур Національної академії аграрних наук України запрошує агровиробників відвідати демонстраційні полігони сортів льону олійного та озимої гірчиці.

На демонстраційному полігоні льону олійного представлено 8 сортів селекції ІОК НААН: АЙСБЕРГ, ДЕБЮТ, ОРФЕЙ, ВОДОГРАЙ, СВІТЛОЗІР, ЗАПОРІЗЬКИЙ БОГАТИР, ВОГНІ ДНІПРОГЕСУ, ЖИВИНКА. Високі адаптивні властивості та якісні показники сортів льону забезпечують їх поширення в різних регіонах України та пояснюють зацікавленість агровиробників у співпраці. Представлені сорти мають відмітні морфологічні маркерні ознаки, такі як забарвлення пелюсток віночка, пиляків, насіння, форму та розмір квітки. Крім сортів селекції ІОК НААН, на полігоні представлено сорти льону оригінаторами, яких є наукові установи мережі НААН (Північна зірка, Аквамарин, Блакитно-помаранчевий, Еврика) та сорти іноземної селекції (Лірина).

За попередньою оцінкою сортів льону олійного на демонстраційних полігонах можна відзначити, що посіви сортів льону ІОК НААН мають оптимальну густоту стояння рослин, на відміну від сортів льону інших селекційних центрів, які мають досить високу ступінь зрідженості посівів. Це пов'язано з більшою адаптивністю наших сортів до посушливих умов вирощування, що є результатом селекційної роботи зі створення сортів на основі відбору посухостійких генотипів в умовах Степу України.

На сьогодні льон олійний знаходиться у фазі ранньої жовтої стиглості. Збирання демонстраційних полігонів льону в ІОК НААН очікується через 1,5-2 тижні (в залежності від погодних умов).

Демонстраційний полігон льону олійного розташовано вздовж траси загальнодержавного значення Запоріжжя-Дніпро. Координати Google 47.920568, 34.972125 (поруч із Аероклубом).

Консультацію з вирощування льону олійного можна отримати за телефонами:

+38(098)-261-87-74; +38(096) 675-92-25.

На демонстраційному полігоні озимої гірчиці представлені високопродуктивні, посухостійкі, адаптивні сорти селекції ІОК НААН: НОВИНКА, АННУШКА, ВЕНЕРА, МІШУТКА. Сорти рекомендовані для вирощування у всіх кліматичних зонах України.

Демонстраційний полігон озимої гірчиці розташований в районі ТОВ «Укрнасінняпром». Координати Google 47.913241, 34.986533.

За консультацією з вирощування озимої гірчиці звертатись за телефоном:

+38(067)-104-61-40; +38(096)-675-92-25.

Запрошуємо до співпраці!