Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Конференції, семінари, Дні поля

Виставка-конференція «Золоте гроно України 2016» (11-12 серпня 2016 р.)

11-12 серпня відбулася виставка-конференція «Золоте гроно України 2016» за участю фермерських господарств та виноградарів – аматорів Запорізької, Херсонської, Одеської, Миколаївської і Дніпровської областей. На конференції обговорювалися питання новітніх технологій вирощування та сортовипробування, основних принципів живлення та захисту, сертифікації та переробки винограду.

Сектором виноградарства були представлені зразки столових та технічних сортів винограду. Науковці сектору виноградарства взяли участь в роботі професійного журі та в сесії з доповіддю на тему:- «Програма розвитку виноградарства Запорізької області до 2025р. та особливості вегетації винограду 2016р. в умовах Запоріжжя» доповідач Ласкавий Володимир Миколайович.

В результаті обговорень учасники конференції прийшли до висновку про необхідність співпраці науковців виноградарів з виробниками. Для успішного розвитку столового виноградарства необхідно закладати виноградники високоврожайними, якісними сортами, адаптованими до агрокліматичних умов регіону, а також фінансова підтримка як держави так і приватних інвесторів.

Сектор виноградарства ІОК НААН нагороджений організаторами конференції дипломом за активну участь та дипломом в номінації «Кращий зразок технічного сорту винограду».