Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Звернення директора

Вітаю Вас від імені вчених Інституту олійних культур

Національної академії аграрних наук України!

Основний напрям роботи – отримання нових перспективних сортів і гібридів олійних культур на базі сучасних досягнень генетики, селекції, біотехнології, а також вирощування елітного та репродукційного насіння.

Інститут олійних культур Національної академії аграрних наук України заснований у 1989 році на базі Української дослідної станції олійних культур Всесоюзного науково-дослідного інституту олійних культур (м. Краснодар). Сьогодні ІОК НААН – один з найбільших науково-виробничих комплексів України, головна наукова установа, координатор програми наукових досліджень НААН "Олійні культури" (підпрограма 2 та 3). Інститут олійних культур - Центр наукового забезпечення агропромислового виробництва Запорізької області.

Наша мета – розкрити потенціал сортів і гібридів олійних культур селекції Інституту в умовах виробництва.

Інститутом за кожною культурою розроблено Рекомендації з вирощування олійних культур у Запорізькій області та в Україні, використання яких дозволяє вирощувати культури із великим прибутком.

Пропонуємо тим, хто займається товарним виробництвом, наш насіннєвий матеріал – як найбільш адаптований до умов вирощування, що забезпечує отримання високих врожаїв.

Запрошуємо до співпраці з виробництва насіння батьківських ліній, ділянок гібридизації соняшника та розмноження сортів олійних культур.

Підтримуйте національного виробника і Ви будете захищені від фальсифікату на 100 %.

Наш насіннєвий матеріал і наукове забезпечення – Ваша фінансова стабільність, впевненість і високі врожаї в майбутньому. 

З повагою й найкращими побажаннями!

 

В. о. директора ІОК НААН,                                  Петро БАЛАБАЙ