Germany | Finland | Saint Petersburg | Drive

Засідання КМР (ПНД 18 Олійні культури) 16 листопада 2021 р.

 

16 листопада 2021 року відбулось засідання кординаційно-методичної ради з ПНД 18 Сорти і гібриди олійних культур та технології їх виробництва («Олійні культури»). Засідання відкрив директор ІОК НААН Алієв Ельчин Бахтіяр огли. Розповів про необхідність поглиблення наукових досліджень, публікування своїх результатів у різних наукових виданнях в тому числі і іноземних. Наголосив на необхідності створення гідного відображення власних наукових результатів у світовому науковому просторі і побажав успіхів у наукових здобутках.

 На засіданні обговорювались результати наукової роботи виконавців завдань. Виступили рецензенти з зауваженнями до звітів та з пропозиціями їх покращення. Заступник керівника ПНД 18 – Поляков Олександр Іванович наголосив про важливість вчасного звітування та надання додаткової інформації з виконання завдань НДР за формами звітності.

По завершенні обговорення було представлено наукову доповідь Ведмедєвої Катерини Владиславівни на тему  «Генетичні ресурси для селекції олійних культур». В якій представлено результати та принципи вивчення колекцій в ІОК НААН і показано можливість та необхідність співпраці науковців для збереження генетичного різноманіття рослин.